Про наш заклад

"МИР"

Адреса: м.Херсон, вул.Купецька,94

Тел. : +38(0552)46-63-23

У дитячому садку працює згуртований, дружній, творчій, кваліфікований, з великим досвідом педагогічний колектив, який складається із 7 педагогів.

Дитячий садок №61 загального типу. Функціонує з 1923 року. За час його існування було випущено приблизно 100 тисяч випускників. В дошкільному закладі функціонують три групи дошкільного віку: молодша, середня, старша. Дитячий садок має власну котельню, затишний закритий двір з ігровим обладнанням, закриті павільйони для кожної групи, в яких діти мають змогу гратися в непогоду.

Завдання: збереження та зміцнення фізичного, духовного та психологічного здоров’я дитини, формування її особистості, набуття нею соціального досвіду, розвиток її творчих здібностей.Кожна дитина – творча особистість.

Усвідомлюючи це, ми прагнемо максимально розвинути в дітей закладені природою здібності засобами музики, художнього слова, мистецтва.

Педагоги нашого закладу постійно прагнуть впливати на розвиток уяви, художнього смаку вихованців, заохочують їх мислити самостійно й не ординарно.У дитячому садку функціонують гуртки "Хореографія", "Англійська мова для малят", "Чарівні дзвіночки", «Чарівні пальчики», «Театральний», "Рослинки-здоровинки».

Діти мають змогу розвивати свої музичні, танцювальні здібності, вчаться грі на різноманітних музичних інструментах, адже в садочку працює гурток ,,Веселі нотки”. Випускники нашого дитсадка продовжують розвивати свої здібності в музичних школах нашого міста. У дитячому садку часто організовуються музичні драматизації та інсценування відомих казок, де діти розкривають свої акторські здібності, артистичний талант. З розвитку художніх здібностей влаштовуються тематичні виставки дитячих робіт з образотворчого мистецтва.

Одним із основних питань дошкільного закладу є патріотичне виховання дітей, яке містить в собі прищеплення шанобливого ставлення до героїв війни, ветеранів, до пам’яті про тих, хто загинув, захищаючи Вітчизну; повага до воїнів-захисників кордонів Батьківщини.

Пріоритетним напрямом роботи закладу є впрвадження елементів інноваційної діяльності: "Кольорові палички Кюїзенера", "Мнемотехніка", "Творчий розвиток дошкільників на основі ТРВЗ"

У дошкільному закладі працює ,,Клуб молодих батьків”, який зміг зацікавити багатьох батьків, де вони набувають знань з різних питань, отримують відповіді на хвилюючі питання, реалізують свої здібності під час практичних завдань.

У дитячому садку всі меблі сучасного типу та багато-функціонального призначення, що передбачають можливість реалізації індивідуальних інтересів і потреб дитини.

Уважність, повагу, чутливість, довіру у взаєминах знаходить дитина в наших стінах. Взаємовідносини та спілкування педагогів із дитиною будується на розумінні того, що кожна дитина має неповторну індивідуальність та здатна до неперервного розвитку. Таке спілкування є головним змістом особистісно-орієнтованого виховання в нашому дитячому садочку. Ми розуміємо неповторність кожної дитини та турбуємося, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.

Ласкаво просимо доХерсонського дитячого садка №61 Херсонської міської ради«МИР»

Мета діяльності - це перш за все спрямувати зусилля педагогічного колективу на створення комфорту і домашнього затишку, доброзичливих стосунків між дітьми і дорослими, на виконання навчальних програм та виховання особистості, на творчість, на забезпечення роботи дошкільного закладу в інноваційному режимі.

Наше кредо: «Дітей, їх особисту гідність і їх потреби треба так само шанувати, як і дорослих, і тільки поводячись з ними лагідно, щиро, розумно, як з рівними входячи в їх спосіб думання можна виховати чесних, щирих, правдолюбивих і справді вільних людей».

Наш девіз:"Навчай, виховуй, розвивай Та про любов не забувай.Даруй завжди своїм малятам Тепло душі, добро і свято!"